Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

II semestr 2018/19

Czcionka:

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

Wolontariusze, dnia 07.02.2019r., kolejny raz spotkali się z przedszkolakami. Tym razem prowadzili zajęcia pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Była pogadanka nt. pór roku, zabawa tropiąca „Tajemniczy list” (list do dzieci od pani Zimy), opowiadanie „Nowe łyżwy Adama”, zagadki sprawdzające wiedzę i film „Bezpieczne zachowania”. Spotkanie miało na celu zapoznać dzieci z uwagami i radami jak spędzić zimowe ferie, aby były udane. Dzieci zabrały do domu „Kodeks postępowania w czasie zimy” i numery alarmowe. W czasie zajęć dzieci słuchały z uwagą i były bardzo aktywne. Na pytanie czy zajęcia podobały się, odpowiedziały „Tak, bardzo ciekawe”.

Wolontariusz Kacper.


               

Dzień Matki w kościele.

1 czerwca w kościele parafialnym św. Antoniego Padewskiego w Mikołajkach Pomorskich wolontariusze i uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas zaprezentowali program pt. „Moja mama wyjątkowa”. Program przygotowała opiekunka koła i nauczycielka muzyki.

 

„ Koniczynka 2019”. Powiatowy Przegląd Grup Tanecznych, Wokalnych i Solistów.

31 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość  z okazji Dnia  Dziecka pod nazwą  Powiatowy Przegląd Grup Tanecznych, Wokalnych i Solistów „ Koniczynka 2019”. W czasie trwania imprezy  uczestnicy mogli posmakować pysznego domowego ciasta wypieku rodziców. Bardzo dziękujemy rodzicom za pyszne ciasto. Wolontariuszom dziękujemy za przygotowanie stolików z ciastem, kawy, plakatów i uśmiech.

 

 Wolontariusze na 100 – lecie Parafii Św. Antoniego Padewskiego w Mikołajkach Pomorskich.

Wolontariusze włączyli się w obchody Jubileuszu Parafii. Wzięli udział w konkursach, przygotowali dyplomy i wystawy prac. Więcej na stronie szkoły Szkoła- na 100 lecie Parafii św. Antoniego w Mikołajkach Pomorskich.

 

Gazetki i pomoce przygotowane przez wolontariuszy i uczniów Szkolnego koła Caritas.

Polub nas!!!

PROGRAM dla szkół

Pomorskie żagle wiedzy

„POMORSKIE ŻAGLE WIEDZY -PARTNERSTWO GMINY KOSAKOWO” 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Laboratorium przyszłości

Imieniny