Wycieczka do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni

Utworzono dnia 23.06.2023

W dniu 9 maja 2023r. odbyła się wycieczka do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni oraz na stadion Polsat Plus Arena w Gdańsku dla uczniów klas trzecich.

Atrakcjami wycieczki były interaktywne wystawy, dzięki którym mogliśmy poznawać poprzez doświadczanie, eksperymentować i świetnie się przy tym bawić. Wprawialiśmy w ruch przeróżne maszyny, badaliśmy tkanki pod mikroskopem, musieliśmy połączyć elementy- organy wewnętrzne człowieka- manekina i umieścić je w odpowiednich miejscach. Bawiliśmy się na ciekawych, tematycznych placach zabaw, testowaliśmy swoją wytrzymałość podczas aktywności a także uczyliśmy się udzielania pierwszej pomocy na manekinie.

Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczyło nam również zwiedzanie Stadionu Polsat Plus Arena w Gdańsku. Przewodnik oprowadził uczestników wycieczki po różnych bardzo ciekawych miejscach - szatnie zawodników, miejsce do odpoczynku, relaksu, pokoje dla trenerów, pomieszczenia dla dziennikarzy, salę do konferencji prasowych i wiele innych. Dzieci miały możliwość poczuć się jak prawdziwi piłkarze, siedząc w ławkach zawodników rezerwowych.

Wycieczka dostarczyła nam nie tylko wszechstronnej wiedzy, ale przede wszystkim wiele radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Wycieczka do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni

Utworzono dnia 23.06.2023, 11:31