Pierwszaki z wizytą w sklepie

Utworzono dnia 26.02.2023

Dnia 17.02.2023 roku pierwszoklasiści wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do miejscowego marketu "Lewiatan". Dzieci miały okazję poznać wyposażenie sklepu, pracę ekspedientek i innych pracowników oraz obserwować klientów robiących zakupy. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie regały, półki i zamrażarki znajdujące się w sklepie. Wycieczka ta dostarczyła naszym uczniom wielu pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Dzieci utrwaliły właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych. Na zakończenie dokonaliśmy drobnych zakupów. Na sam koniec wizyty zostaliśmy poczęstowani pysznymi cukierkami, które ze smakiem zjedliśmy oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy właścicielom i pracownikom sklepu "Lewiatan" za miłe przyjęcie. To była super przygoda!