Sukcesy plastyczne uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

Utworzono dnia 05.08.2021

Z ogromną przyjemnością informuję, iż w roku szkolnym 2020 / 2021 uczniowie naszej szkoły licznie uczestniczyli w zewnętrznych konkursach plastycznych odnosząc znaczące sukcesy.

W Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Świadomość historyczna wśród nas - Bitwa Warszawska widziana oczyma dziecka”:

- II miejsce zdobyła: Barbara Złotnik,

- dyplom uznania otrzymali: Damian Koziara, Laura Kalenik, Łucja Górska, Wiktor Gappa, Michalina Pudełko.

W etapie powiatowym XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”:

- I miejsce: Klaudia Kubacka

- II miejsce: Jakub Dopierała

- III miejsce: Agata Złotnik

- Wyróżnienia: Jędrusiak Natalia, Nadia Rosińska, Szymon Zabliński, Barbara Złotnik

Wszystkim młodym twórcom gratuluję talentu, sukcesów i wspaniałych nagród (bon upominkowy w wysokości 250zł, hulajnoga, sportowa kamerka, słuchawki, zestaw kreślarski, krążek zręcznościowy ringo).

Małgorzata Bagińska