Rejonowy Konkurs Recytatorski „ZŁOTE USTA”

Utworzono dnia 25.03.2021

W tegorocznej edycji Rejonowego Konkursu Recytatorskiego "Złote Usta" organizowanego przez Sztumskie Centrum Kultury oraz Związek Drużyn Harcerskich wzięło udział niemal 70 uczestników.

Konkurs, ze względu na sytuację epidemiczną, odbył się  formule zdalnej.

Jurorzy, którymi byli aktorzy Teatru "Wybrzeże" w Gdańsku, oceniali prezentacje nagrane i przekazanie Organizatorom na nośnikach elektronicznych lub drogą mailową. Uczestnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe.

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Anielka Szymańska - Sztym (klasa VIII) zdobyła GRAND PRIX konkursu w kategorii RECYTACJA.

Inni uczniowie naszej szkoły także mogą pochwalić się zdobyciem zaszczytnych miejsc i wyróżnień : Oliwier Suchocki III m-ce, Mateusz Stępień III m-ce, Paulina Warlikowska III m-ce oraz Lena Balicka, Adam Sałek, Mikołaj Rygielski, Patrycja Czarnecka, Helenka Dembowska i Agatka Złotnik (wyróżnienia).

Serdecznie gratulujemy Nagrodzonym, Rodzicom i przygotowującym dzieci i młodzież Nauczycielom!

Rejonowy Konkurs Recytatorski „ZŁOTE USTA”

Utworzono dnia 25.03.2021, 11:21