Podsumowanie sportowe za rok szkolny 2020/2021

W MIKOŁAJKACH POMORSKICH

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Sukcesy:

1. 01.10.2020 r. – odbyły się Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych w Szkole Podstawowej, które były eliminacjami do Igrzysk Powiatowych.  Szkoła podstawowa klasy IV-VI dziewczęta 40 uczestników, chłopcy 39 uczestników, klasy 7 i 8 dziewczęta 14, chłopcy 34 uczestników, klasy I-III dziewczęta 30, chłopcy 48 uczestników, Razem 205 uczniów. Organizator: Mariusz Wojtkowiak, Robert Felski. Sylwia Grębowska.
  2. Październik grudzień 2020 – Udział w Wojewódzkim konkursie na najlepszy filmik aktywności ruchowej ( 14 osób).
  3. Grudzień – pozyskane 2 komplety strojów sportowych
  4. Styczeń – kwiecień  2021 – udział w kursie na organizatora sportu, organizowany przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy przez naszych uczniów.
  5. Marzec – udział w sks – ach w ramach Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

W związku z pandemia COVID19 ZAWODY SPORTOWE ZAWIESZONE

Drugie śródrocze 2021:

1. Marzec – czerwiec , 10 uczniów w tym okresie robiło Młodzieżowego Instruktora Sportu organizowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku ( 10 zadań teoretycznych i 10 zadań praktycznych). Opiekun : Mariusz Wojtkowiak
  2. Marzec – czerwiec, 3 uczniów przyjęło „ Sportowe Wyzwanie” i  realizowało 3 zadania praktyczne z których należało przesłać sprawozdanie. Opiekun : Mariusz Wojtkowiak
  3. Kwiecień – czerwiec, realizowane były zajęcia SKS  w ramach Programu Wojewódzkiego Związku Sportowego. Opiekunowie : Mariusz Wojtkowiak i Robert Felski.

Współzawodnictwo Sportowe ze względu na COVID19 zawieszone.

Podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego w roku szkolnym 2020/2021:

1.  Igrzyska Dzieci Województwa Pomorskiego – 130 miejsce - 9 punktów na 161 szkół punktowanych, 3 miejsce w powiecie sztumskim.

„Sportowe Wyzwanie”  - 6 punktów

„ Młodzieżowy Organizator Sportu” – 3 punkty

1.  Igrzyska Młodzieży Województwa Pomorskiego – 128 miejsce – 6 punktów na 161 szkół punktowanych, 1 miejsce w powiecie sztumskim.

„ Młodzieżowy Organizator Sportu” – 6 punktów

Mariusz Wojtkowiak