Utworzono dnia 02.11.2020

W październiku  w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana przez dzieci uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej. Tego dnia uczniowie zdali swój pierwszy szkolny egzamin. Uczniowie przygotowywali się pod okiem wychowawczyń:  p. M. Gratz
 i p. D. Jesionkowskiej od początku roku szkolnego. Oprawę muzyczną uroczystości przygotowała p. K. Goik.

Pierwszoklasiści wykazali się umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi. Udowodnili, że zasługują na przyjęcie do społeczności szkolnej. Następnie odbyło się ślubowanie, w którym pierwszaki obiecały być pilnymi i wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Pani Dyrektor Joanna Żywicka ogromnym ołówkiem oficjalnie pasowała małych bohaterów dnia  na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy, upominki od rodziców oraz od byłych wychowawczyń z przedszkola. Po uroczystości chętni mogli uwiecznić ten szczególny dzień w przygotowanej przez wychowawczynie foto-budce. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

Utworzono dnia 02.11.2020, 15:52