Mistrz znajomości wszystkich flag świata wyłoniony!

Utworzono dnia 21.11.2022

W naszej szkole z inicjatywy nauczyciela geografii p. Natalii Lesińskiej został ogłoszony konkurs geograficzny na temat znajomości flag wszystkich państw. Do eliminacji klasowych przystąpiło większość uczniów. Następnie w każdej klasie wyłoniliśmy po jednym uczniu, który uzyskał najlepszy wynik i czas rozwiązania konkursu. Uczniowie Ci reprezentowali swoją klasę w eliminacjach szkolnych.

I miejsce i tytuł Mistrza zajął Florian Kołodziejewski z klasy VIIa. Miejsce II- Adam Sałek z klasy Va. Miejsce III- Jakub Kędzierski z klasy VIb. Reprezentanci pozostałych klas również uzyskali bardzo wysokie wyniki. A oto i oni: Vb- Miłosz Partyka, VIa Julia Hamadyk, VIIIa- Martin Treder, VIIIb- Oskar Kirsz, VIIIc Kacper Zimolzak. Nasi zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów z wiedzy geograficznej.

Mistrz znajomości wszystkich flag świata wyłoniony!

Utworzono dnia 21.11.2022, 09:42