Konkurs plastyczno-techniczny pt. „Lapbook o Polsce” rozstrzygnięty !

Utworzono dnia 08.02.2021

W listopadzie  w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczno-techniczny pt. „Lapbook o Polsce”.  Konkurs przeznaczony był dla uczniów z klas II i III. Zadaniem uczestników było wykonanie książki tematycznej w formie lapbooka poświęconego Polsce np. na temat historii naszego kraju, geografii, kultury, sztuki czy regionów. Celem konkursu było włączenie się w obchody  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych postaw uczniów, popularyzacja wiedzy i świadomości o Polsce, motywowanie uczniów do rozwijania pasji historycznych i artystycznych, rozwijanie inwencji twórczej i wrażliwości plastycznej dzieci oraz rozwijanie samodzielności, kreatywności i innowacyjności uczniów. Ocenie podlegało zgodność z tematem, oryginalność prac, pomysłowość, atrakcyjność wizualna, estetyka wykonania oraz kreatywność. Jury konkursowe  w składzie Pani  Dyrektor  Joanna Żywicka, Pani Małgorzata Bagińska, Pani Maria Wengielewska i Pani Natalia Lesińska po długich naradach wyłoniły zwycięzców. Wszystkie prace były pomysłowe i kreatywne oraz wymagały dużego wysiłku i zaangażowania.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Wiktoria Konopka kl. IIa , Hanna Szymańska – Sztym kl. IIb

II miejsce – Maria Kawka kl. IIa , Laura Kalenik kl. IIIa

III miejsce- Maria Czyżewska kl. IIa ,  Filip Czyżewski kl. IIa

Wszystkie prace konkursowe zostały nagrodzone.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.

Organizatorzy konkursu: Natalia Lesińska i Maria Wengielewska

Konkurs plastyczno-techniczny pt. „Lapbook o Polsce” rozstrzygnięty !

Utworzono dnia 08.02.2021, 10:50