Konkurs kaligrafii w klasach pierwszych

Utworzono dnia 25.02.2021

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, który przypadał 21 lutego, wychowawczynie klas pierwszych Małgorzata Gratz i Dorota Jesionkowska zorganizowały dla swoich uczniów Klasowy Konkurs Kaligrafii. Uczniowie przepisywali krótki tekst o Polsce, przygotowany przez organizatorki konkursu. Wybór mistrzowskiej pracy był niezwykle trudny ponieważ wszystkie dzieci

biorące udział bardzo się starały, aby to ich praca została zauważona i wyróżniona. W klasie Ia Mistrzem Kaligrafii został Alan Werner, a Wicemistrzem Maria Sobczyk. W klasie Ib Mistrzem Kaligrafii została Łucja Deroszewska, a Wicemistrzem Antonina Kulecka. Mamy nadzieję, że konkurs zmotywuje wszystkich uczniów do starannego pisania. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs kaligrafii w klasach pierwszych

Utworzono dnia 25.02.2021, 21:45