Dzień dyni w naszej szkole.

Utworzono dnia 10.12.2020

Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaplanował na 30 listopada święto dyni. Uczniowie mieli za zadanie przystroić swoją klasę na dyniowo. Niestety pandemia nie pozwoliła nam na rozstrzygnięcie zapowiadanego konkursu na wystrój klasy. Jednak wychowawcy okazali się być przezorni i zrobili zdjęcia pięknego wystroju. Dzieci tego dnia przyszły do szkoły ubrane na pomarańczowo. Rodzice naszych uczniów bardzo się zaangażowali w naszą akcję. Mamy upiekły wspaniałe smakołyki z dyni. Podobno babeczki dyniowe  były pychota. Dzieciaki przyniosły piękne i dorodne dynie różnego rodzaju, poza tym klasy 1-3 wykonały dekoracje z najróżniejszych materiałów np.. Dynie z papieru toaletowego.
Ogłoszony został również dla chętnych uczniów konkurs na napisanie wiersza o dyni. Otrzymaliśmy jeden. Oto on:

Dziękujemy i gratulujemy Wiktorii Grochowskiej z klasy IIIa.

Dzień dyni w naszej szkole.

Utworzono dnia 10.12.2020, 11:03