Bożonarodzeniowe warsztaty kulinarne klas drugich.

Utworzono dnia 19.12.2022

Uczniowie klasy 2 a  i klasy 2 b po raz kolejny zostali zaproszeni przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich na bożonarodzeniowe warsztaty kulinarne. Dzieci z wielką radością wałkowały przygotowane przez mamę Panią Anetę Złotnik ciasto, wycinały foremkami ulubione kształty, obserwowały proces pieczenia się ciastek. Z wielkim zaangażowaniem dekorowały upieczone pierniczki lukrem i kolorowymi ozdobami.

Pieczenie pierniczków sprawiło dzieciom wielką radość, a jednocześnie w sposób miły i praktyczny utrwaliło tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Upieczone pierniczki ozdobią klasowy stół wigilijny.

Warsztaty pieczenia świątecznych pierników wszystkim bardzo się podobały. Dzieci i wychowawczynie  serdecznie dziękują Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich; Teresie Dawidowskiej, Wandzie Kulińskiej, Grażynie Mroczkowskiej za zorganizowanie ciekawych zajęć.