Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan świetlicy

Czcionka:

ŚWIETLICA  Rok szkolny 2020/2021 ważny od 01.09.2020 r.

 

 

 

Poniedziałek

 

 

L.p.

Godz.

 

 

 

ŚWIETLICA (I-III)

7 (VIb, VIc, VIIa,)

8 (IVa, IVb, V, VIa)

1 (VIIb ,VIIIa, VIIIb,VIIIc)

o.

7.00-8.00

M. Grätz

N. Lesińska

Z. Król

K. Goik

M. Dobrzyńska

5.

11.35-12.35

K. Goik

 

 

 

 

6.

12.35-13.35

M. Dobrzyńska

 

 

 

 

7.

13.35-14.35

K. Goik

M. Dobrzyńska

 

 

 

8.

14.35-15.35

K. Goik

M. Dobrzyńska

E. Wysocka

A. Baurycza

 

                       

 

 

 

 

Wtorek

 

 

L.p.

Godz.

 

 

 

ŚWIETLICA (I-III)

7 (VIb, VIIa,VIIb)

8 (IVa, IVb, V)

1 (VIIIa, VIIIb,VIIIc)

o.

7.00-8.00

N. Lesińska

A. Baurycza

E. Wysocka

K. Goik

M. Dobrzyńska

5.

11.35-12.35

K. Goik

 

 

 

 

6.

12.35-13.35

K. Goik

 

 

 

 

7.

13.35-14.35

K. Goik

M. Dobrzyńska

 

 

 

8.

14.35-15.35

K. Goik

M. Dobrzyńska

A. Baurycza

 

 

9.

15.35-16.35

K. Goik

 

 

 

 

                       

 

 

 

 

Środa

 

 

L.p.

Godz.

 

 

 

ŚWIETLICA (I-III)

7 (VIb, VIIa,VIIb)

8 (IVa, IVb, V)

1 (VIIIa, VIIIb,VIIIc)

o.

7.00-8.00

D. Jesionkowska

K. Kwella

A. Baurycza

K. Goik

M. Dobrzyńska

5.

11.35-12.35

E. Wysocka

T. Antoniuk

 

 

 

6.

12.35-13.35

E. Wysocka

 

 

 

 

7.

13.35-14.35

K. Goik

A. Baurycza

M. Dobrzyńska

 

 

8.

14.35-15.35

K. Goik

E. Wysocka

A. Baurycza

M. Dobrzyńska

 

                       

 

 

 

 

Czwartek

 

 

L.p.

Godz.

 

 

 

ŚWIETLICA (I-III)

7 (VIb, VIIa,VIIb)

8 (IVa, IVb, V)

1 (VIIIa, VIIIb,VIIIc)

o.

7.00-8.00

D. Jesionkowska

N. Lesińska

E. Wysocka

A. Baurycza

M. Dobrzyńska

5.

11.35-12.35

A. Baurycza

 

 

 

 

6.

12.35-13.35

K. Goik

M. Dobrzyńska

 

 

 

7.

13.35-14.35

K. Goik

A. Baurycza

 

 

 

8.

14.35-15.35

K. Goik

M. Dobrzyńska

R. Felski

A. Baurycza

 

9.

15.35-16.35

M. Dobrzyńska

 

 

 

 

                       

 

 

 

 

Piątek

 

 

L.p.

Godz.

 

 

 

ŚWIETLICA (I-III)

7 (VIb, VIIa,VIIb)

8 (IVa, IVb, V)

1 (VIIIa, VIIIb,VIIIc)

o.

7.00-8.00

D. Jesionkowska

A. Baurycza

E. Wysocka

K. Goik

M. Dobrzyńska

5.

11.35-12.35

K. Skoczińska

K. Kwella

 

 

 

6.

12.35-13.35

K. Goik

M. Dobrzyńska

 

 

 

7.

13.35-14.35

E. Wysocka

 

 

 

 

8.

14.35-15.35

E. Wysocka

M. Dobrzyńska

M. Wojtkowiak

 

 

                       

 

Zegar

Polub nas!!!

The BIG BOOK Project

KODER Junior - Szkoła Mistrzów Programowania

 

Fundacja Większe Mniejsze

Imieniny