Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan zajęć dodatkowych

Czcionka:

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2020/21

                    

Nauczyciel

Dzień tygodnia, godzina

Rodzaj zajęć

Robert Felski

Poniedziałek 7.00-7.45

Czwartek 16.00

 

SKS

Marzena Pallach – Żyra

6b - poniedziałki 7.00 -7.45
6c -wtorki od 7.00 -7. 45
7a - środy od 7.00 - 7.45
 

Wyżej, więcej, dalej... - zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne
 

 

Kamila Gałązka

Piątek 7.00- 7.45

Zajęcia  dydaktyczno - wyrównawcze dla klas 4-7

 

Teresa Lipka – Antoniuk

Wtorek 7.00-7.45

Środa 13.35-14.20

Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klasy 8 c

Poniedziałek 12.45-13.30

Zajęcia  dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 6a

 

Środa 14.35

Zajęcia  dydaktyczno - wyrównawcze dla klas 7b

 

Katarzyna Goik

Środa13.40-14.25

Zajęcia taneczne/ w ramach pracy świetlicy/

 

Mariusz Wojtkowiak

Wtorek 7.00 - 8.00

 

grupa lekkoatletyczna chłopców i dziewcząt,

 

Środa 7.00 - 8.00

gry i zabawy chłopców i dziewcząt

 

 

 

Elżbieta Wysocka

Wtorek - godz. 12.45-13.30
 

Zajęcia wyrównawcze z geografii

 

Barbara Woźniak

Poniedziałek od 7:10 - 7:45

zajęcia wyrównawcze

 

Wtorek od 13:40 - 14:25

 zajęcia rozwijające

 

Piątek 7.10-7.50

Zajęcia przygotowujące do egzaminu po klasie VIII

Katarzyna Kwella

Środa 13:40-14:25.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu po klasie VIII

 

Piątek 7.00-7.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas IV

Sylwia Grębowska

Środa 13.40-14.30

Czwartek 14.30-15.30

Unihokej dziewcząt i chłopców

Wtorek 12.45-15.30

Konsultacje dla uczniów z j. niemieckiego

Alina Baurycza

Wtorek 13.40-14.25

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy V

Anna Marszałek – Chrzan

 

Zajęcia on-line

 

 

Natalia Lesińska

Czwartek 11.50-12.35

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze „Piszę i liczę coraz lepiej „

 

Marzena Dobrzyńska

Czwartek 13:30
 

Koło Przyjaciół Mikołajek Pomorskich dla

 kl. I V  i kl. V
 

Piątek 13:30

Koło Przyjaciół Powiśla dla kl.VIII a,c

Ewa Żuchowska

Piątek  7 00 -7 45

 

Szkolne Koło Caritas  

 

Czwartek  12 45 – 13.30  w I semestrze
 

 

Szkolne Koło Caritas

 

 

 

 

Szkolny Klub Wolontariusza

 

w ramach potrzeb i dwa razy w miesiącu.
 

 

Katarzyna Karpowicz

Wtorek 14.35-15.20

Zajęcia rozwijające zainteresowania z biologii i chemii

 

Małgorzata Bagińska

Piątek 11.50-12.35

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

Małgorzata Gratz

Piątek 11.50-12.35

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

Dorota Jesionkowska

Poniedziałek  11:50-12:35

 

 

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

Katarzyna Skoczińska

Wtorek 11:50-12:35

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

 

Maria Wengielewska

Wtorek   7.25-7.45

Środa     7.25-7.45

Środa   11.50-12.20

 

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze „Radzę sobie coraz lepiej"                       

 

 

Dorota Błotko

 

Zajęcia on-line

 

 

J.Marguardt

 

Czwartek 7.10-7.50

Kółko historyczne

 

Zegar

Polub nas!!!

The BIG BOOK Project

KODER Junior - Szkoła Mistrzów Programowania

 

Fundacja Większe Mniejsze

Imieniny